piątek, 13 czerwca 2014

Społeczeństwo #5: Popularne aplikacje i portale internetowe

Jest mnóstwo portali internetowych, zapraszam na mój opis najpopularniejszych z nich.

Ask.fm - Wkurza Cię koleżanka z klasy, ale boisz się powiedzieć jej to prosto w twarz? Ten serwis jest idealny dla Ciebie! Tylko pamiętaj by przez przypadek nie wyłączyć opcji "anonim" ;). A może twoim problemem jest to, że nie jesteś lubiany? Spokojnie! Kilka odpowiedzi związanych z samobójstwem i okaleczaniem się i staniesz się jednym z najpopularniejszych użytkowników!

Instagram - Nie należysz do najładniejszych osób? Tutaj to nie problem! Wystarczy kilkadziesiąt minut robienia odpowiedniego zdjęcia, potem tylko pół godziny wybierania filtru i gotowe! W magiczny sposób stałeś/aś się dwa razy przystojniejszy/ładniejsza! A może po prostu chcesz pokazać ludzkości swój obiad? Kilka kliknięć i już wszyscy wiedzą, że stać Cię na pizze :)

Tumblr - Wielkie popularne nic, pełne muzyki, hashtagów i smutnych obrazków z google grafika. Mimo tych wszystkich pieniędzy, znajomych, lik'ów, drogich rzeczy i braku obowiązków twoje życie nie ma sensu? To idealne miejsce by pokazać to ludziom!

Snapchat - Ty masz fajne życie a inni nie? Najwyższa pora to wszystkim pokazać!

1 komentarz:

  1. Na asku zapomniałeś jeszcze o romantykach którzy na pytania, które sami sobie zadają odpowiadają tak romantycznie i wstawiają tyle <33333, że aż się nie dobrze robi...

    OdpowiedzUsuń