wtorek, 17 czerwca 2014

Ciekawostki #9: Nie jesteśmy sami - Obcy

Pierwsze wzmianki o kosmitach pojawiły się już w rzymskiej literaturze ok. II wieku naszej ery. Wiele osób twierdzi, że widziało kosmitów, lub nawet zostali przez nich uprowadzeni, wspomnienia z takiego wydarzenia pojawiają się we śnie, jednak naukowcy prosto to tłumaczą - Taki sen, jest bardzo podobny do śmierci klinicznej, podczas której ludziom wydają się, że spotkali się z Bóstwem swojej religii. W takim wypadku, ludziom wydaje się jednak, że spotkali kosmitów.
Choć, jak na razie nie ma żadnych wiarygodnych dowodów to astrobiolodzy twierdzą, że w kosmosie muszą istnieć inteligentne formy życia, ponieważ nie możliwe by w tak wielkim wszechświecie Ziemia była jedyną planetą zamieszkaną przez świadome formy życia. 
Ja osobiście myślę, że gdzieś we wszechświecie żyją ludzie, którzy tak samo szukają życia w kosmosie! 
Powstała teoria, że kosmici, żyją wśród nas na Ziemi, i chcą zawładnąć Światem, do tego celu wykorzystują Obamę, który jest tylko pionkiem w ich grze.

Spotkania ludzi z kosmitami:
- W 1978 roku pan J.Wolski jechał ze swoją kobyłą, by znaleźć ogiera który mógłby ją zapłodnić, twierdzi, że po drodze złapali go kosmici, zabrali na swój statek i przeprowadzili na nim eksperymenty. Była to pierwsza taka sytuacja na terenie PRL o której tak głośno mówiono. J.Wolskiego przebadano wariografem - okazało się, że mówił prawdę! 
- Kosmitów podobno spotkał też znany koszykarz Baron Davis, opowiada on, że na pustyni spotkał dwie istoty, opisał je tak: "Pół ludzie, pół skur*****y", podobno związali mu ręce i grzebali w nosie, po czym obudził się w drodze do Los Angeles, Baron planuje o spotkaniu z obcymi napisać książkę. 

Ludzi którzy podobno osobiście spotkali kosmitów było o wiele więcej, jednak większość spotkań zwykłych ludzi z obcymi wyglądała tak samo spotkanie->porwanie->torturowanie->ofiara się budzi w domu lub innym normalnym miejscu. Znalazłem jednak jeszcze jedno interesujące spotkanie! Podobno w 1954 roku z kosmitami spotkał się prezydent USA! Dwight Eisenhower, w sumie spotkał się z kosmitami 3 razy, a podczas, spotkań podpisali umowę, pozwalającą kosmitą na stałe przebywanie na terenie USA, jeśli nie będą mieli wrogich zamiarów wobec ludzi.

Dla zainteresowanych polecam jeszcze film ze zdjęciami kosmitów [KLIK]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz